به وبلاگ شرکت ملک خوش آمدید. | وب سایت شرکت حسابداری ملک

زمان مطالعه :

باشگاه مشتریان ملک

باشگاه مشتریان چیست و چرا مدیریت باشگاه مشتریان باعث افزایش فروش می شود؟

باشگاه مشتریان ملک : کلوپ مشتری برنامه ای است که در ازای وفاداری مشتری به شرکت (که در خرید مشخص می شود) ، به گروه خاصی از مشتریان از مشتریان فعلی شرکت مزایایی می بخشد. مزایا را می توان به صورت کوپن ، محصولات رایگان ، مزایای قابل دریافت در شرکت های دیگر و موارد دیگر ارائه داد. یک باشگاه مشتریان مشتریان شما را به ادامه خرید از تجارت شما تشویق می کند (حضوری و مجازی فرقی ندارد).

چرا راه اندازی باشگاه مشتریان برای تجارت شما مفید است؟ در صورت تجزیه و تحلیل آمار مربوط به بازگشت مشتری ، پاسخ ساده ای دریافت می کنیم.

 

آیا می دانید هزینه خرید برای مشتری جدید  ۶/۷ برابر بیشتر از هزینه فروش به مشتری موجود است؟ علاوه بر این ، مشتری موجود بیش از ۶۰ درصد بیشتر از مشتری جدید خرید می کند! البته این داده ها به کل مشتریان شرکت اشاره دارد. هنگامی که ما در مورد اعضای باشگاه مشتری صحبت می کنیم داده ها حتی بهتر هستند. یک  شرکت تجاری متوسط ​​که موفق شود ۵٪ نسبت بازگشت مشتری را افزایش دهد ، ۹۵٪ سود آن افزایش خواهد یافت.

 

آیا نوع تجارت شما برای تاسیس باشگاه مشتریان مناسب است؟

وقتی اعداد را بررسی می کنیم ، مشخص است که راه اندازی باشگاه مشتریان یک کار مثبت و سودآور است. اما آیا هر شغلی برای راه اندازی باشگاه مشتریان مناسب است؟

مواردی وجود دارد که ایجاد یک باشگاه مشتری مؤثر نیست ، اینها شرکتهایی هستند که مشتریان آنها خریدهای خود را به صورت نامنظم و به ندرت انجام می دهند. در چنین مواردی ، شرکت قادر نخواهد بود مشتریان خود را به میزان کافی برگرداند ، در نتیجه به او اجازه می دهد مزایایی برای مشتریان و خود شرکت داشته باشد.

 

نکته مهم

توصیه می شود با سایر شرکت ها همکاری کنید. به مشتریان خود یک باشگاه مشترک پیشنهاد دهید که به آنها امکان می دهد از امتیازات خود به صورت یکپارچه استفاده کنند و در سایر مشاغل از مزایای آن بهره مند شوند. در واقع ، این امر به تدارکات و سازماندهی پیش بینی شده نیاز دارد ، اما ارزش مشتریان شما بسیار زیاد خواهد بود و به طور طبیعی ، همکاری با شرکت هایی که محصول شما را تکمیل می کنند برای شما و آنها خیلی مفید خواهد بود ، به عنوان مثال یک نمایندگی فروش اتومبیل که با یک برند روغن ترمز در ارتباط است ، مزیت آشکاری دارد.

 

افزایش فروش را با نرم افزار باشگاه مشتریان ملک تجربه کنید.

 

 

 

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of