زمان مطالعه : 3 دقیقه

بهترین روش پرداخت بدهی ۲

بهترین روش پرداخت بدهی ۲

تجزیه و تحلیل گزارش های هزینه را به حداقل برسانید

ما قاعدتاً در حسابداری یک گزارش هزینه داریم. که برخی از بدهی ها  این موارد را تا حد مرگ بررسی می کنند. به عبارت دیگر مواردی از تقلب در گزارش هزینه وجود دارد. ولی. برای پیگیری همه آنها زمان زیادی لازم است. ، که خیلی هزینه های زیادی دارد. در عوض ، فقط یک گزارش دوره ای از گزارش های هزینه انجام دهید. ، و وقتی چیز عجیبی را پیدا کردید ، آن را برای بررسی دائمی پرچم گذاری کنید. ، و به عقب برگردید و گزارش های قدیمی آن را بررسی کنید. این به مراتب کارآمدتر است.

 

بهبود روند پرداخت

و در مورد پرداخت ها در بهترین روش برای پرداخت بدهی چطور باید رفتار کنیم ؟ من واقعاً پرداخت با چک را دوست ندارم. در واقع ، من واقعاً دوست ندارم از طریق چک پرداخت کنم. این تا حدی به این دلیل است که من در حال حاضر یک امضا کننده چک مجاز هستم و امضای چک ها اتلاف وقت زیادی به همراه دارد. مطمئناً ، این باید یک نقطه کنترل باشد ، جایی که شما هر چک را با دقت بررسی می کنید بهتر است در اینجا واقع بین باشیم.

 

هر گونه مشکل پرداخت باید خیلی زودتر در مراحل خرید مشاهده می شد ، بنابراین حتی اگر چیزی پیدا کردید ، احتمالاً شرکت موظف است آن را پرداخت کند. و همچنین ، این احتمال وجود دارد که امضا کنندگان چک واقعاً بازبین های بدی بوده اند.

 

در حال حاضر ، فقط باید بگوییم که پرداخت باید با کارآمدترین روش ممکن انجام شود و این به معنی پرداخت الکترونیکی است. می توانید پرداخت های شرکت خود  را از طریق بسیاری از سیستم های حسابداری و مطمئناً از طریق وب سایت مالی خود تنظیم کنید. اگر این کار را انجام دهید ، دیگر هیچ دسته چک قابل پیگیری به وجود نمی آید. ، هیچ امضای چک یا ارسال پستی ، هیچ پرداختی متوقف شده ای همه چیز را از بین می رود.

 

بهبود در رورند پرداخت با نرم افزار مالی ابری ملک

 

بهبود بازیابی اسناد

مشکل دیگر بازیابی اسناد است. اگر کسی بخواهد در آینده در مورد پرداختی تحقیق کند ، باید به محل ذخیره برود ، فاکتور را دریافت کرده و آن را تحویل دهد. این کار نه تنها وقت گیر است ، بلکه کاملاً محتمل است که وقتی سند را دوباره تحویل می دهند ، پرونده را اشتباه ارسال کنند. یک کار واقعاً خوب این است که همه فاکتورها را هنگام ورود اسکن کنید ، و سپس نسخه دیجیتالی را به سیستم فاکتور در سیستم حسابداری وصل کنید. به این ترتیب ، دیگر زمان سفر برای ذخیره سازی وجود ندارد و دیگر هرگز سندی را از دست نخواهید داد.

 

پیگیری معیارها

در مورد معیارها چه باید کرد ، سئوال اینجاست که عملکرد بدهی ها چگونه می کند؟ یکی از گزینه ها ایجاد گزارشی است که همه فاکتورهای پرداخت شده پس از تاریخ پرداخت مورد نیاز را نشان می دهد. این بسیاری از مشکلات جریان فرآیند را به وجود می آورد که می توانید آنها را برطرف کنید. معیار خوب دیگر ، نسبت فاکتورهای پرداخت شده زیر ۱۰ میلیون یا ارقام دیگر نسبتاً کم دیگر است. اگر برنامه کارت خرید شرکت شما به درستی کار می کند ، این باید بخش کوچکی از کل پرداخت ها باشد و این نشان دهنده کارآیی پردازش خوب است. و در نهایت ، نسبت پرداخت های الکترونیکی به کل پرداخت ها را پیگیری کنید.

 

اینجا همه حسابدارند مشاوره درباره حسابداری شرکت خود را از ما بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.