زمان مطالعه :

تبلیغات سنتی یا دیجیتال کدام سود آور است؟ بخش دوم ( برند )

تبلیغات سنتی یا دیجیتال بخش دوم

یکی از مهم ترین عناصری که هر شرکت و یا سازمان برای تبلیغات برند خودشان استفاده می کنند رنگ ها می باشد در واقع رنگ ها در تبلیغات بهتر و مؤثر تر برند نقش کلیدی دارند. علتش این است که هر رنگی با توجه به تم و مضمونی که هر برند می تواند داشته باشد در لوگو و تبلیغات شرکت می تواند مؤثر باشد.

رستوران زنجیره ای

مثلاً اگر بخواهیم یک برند مثل مکدونالد را تبلیغات کنیم باید از رنگ قرمز و زرد استفاده کنیم چون مکدونالد یک برند فست فود و غذای آماده می باشد و بیشترین رنگی که مخاطب و مشتری در رستوران های مکدونالد با آن برخورد دارد این دو رنگ می باشد. البته زیاد بودن رنگ ها در رستوران عامل انتخاب صد در صدی برند نیست اما از این جهت که جذابیت بصری زیادی می تواند برای مشتری ها داشته باشد حائز اهمیت است و مسئولان فرهنگی و تبلیغاتی شرکت ها و برند ها حتماً باید مد نظر داشته باشند.

این مقاله را نیز بخوانید: محتوای ارزشمند در دیجیتال ساینیج

فرق معروفیت ها

ما از یک برند شناخته شده صحبت کردیم که در بیش از ۱۹۰ کشور جهان فعالیت مستقیم و غیر مستقیم می کند و سوددهی بالایی در این زمینه دارد اگر بخواهیم برندینگ را دنبال کنیم و افراد را تشویق به خرید محصولات و یا استفاده از خدمات مان کنیم باید چکار کنیم؟

پویایی تصویر

آیا استفاده از تابلو های سنتی که تا ابتدای قرن بیست و یکم در جای خود نقش مؤثری داشت می تواند این کار را انجام دهد یا خیر؟ در پاسخ به این سئوال باید بگوییم که جذابیت بصری از دید خیلی از زیبایی شناسان و هنرمندان در این است که تبلیغات مان پویا باشد که این نکته را کمتر در تابلو های سنتی می توانیم مشاهده کنیم ولی آنچه که منجر به جذابیت و پویایی محتوای ما می شد فقط تابلو دیجیتال نیست بلکه باید به فکر یک نرم افزار دیجیتال ساینیج مناسب نیز باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.