زمان مطالعه :

تعریف گروه حقوقی در شرکت های رسمی

تعریف گروه حقوقی در شرکت ها

یکی از مهم ترین مسائلی که باید یک مدیر مالی بداند درمورد پرداخت حقوق با توجه به رسمی ، قراردادی و پیمانی بودن افراد می باشد. فردی که از شاخه های نظامی نیروهای مسلح ،دولت وارد استخدام رسمی می شود هر ماه از بودجه دولت به عنوان حقوق می تواند استفاده کند و امکان ندارد که این حقوق برای او پرداخت نشود.

رسمی بودن و مصون بودن

مزیت دوم آن این است که نمیتوان فردی که استخدام رسمی شد را اخراج و بیکار کرد چون طبق یک حکم حقوقی او در دولت جذب شده است بگذریم از اینکه یکنواختی و زیرآب زنی و چیزهای دیگر در استخدام رسمی به وفور یافت می شود و هنوز هیچ راهکاری برای آن پیدا نشده است و یک بار بر دوش دولت و نظام می باشد.که ۳۰ سال باید فردی را که یک اخلاق خاله زنکی و دور از اخلاق حرفه ای کارمندی دارد باید تحمل کنند و فقط محل کارش را در صورت دستور کمیته انضباطی تغییر می دهند.

این مقاله را نیز بخوانید: ثبت سند حقوق و دستمزد

شما چطور؟؟

اگر دوست دارید در این رده فعالیت کنید باید خدمتتان عرض شود که اگر سازمان ، نهاد و ارگانی به شکل پیمانی خواست جذب کند باید سریع اقدام کنید چون امکان تبدیل پیمانی به رسمی بیشتر از قرادادی است و خیلی سخت می توان قرادادی را جذب کرد و نهادها می توانند با هر نکته ریز و درشتی که از افراد می توانند ببینند او را تا مرز اخراج پیش ببرند . و این حق طبق قانون کار به کارفرمایان داده شده است ولی به مدیرانی که پرسنل رسمی استفاده می کنند این اجازه داده نشده است.

گر راحت جهان خواهی

از نظر سردبیر مقاله بهترین راهکار برای زندگی بهتر تا به بند و استخدام درآمدن این است که فرد آن قدر بتواند خود را در جایگاه بهتر شغلی و علمی قرار دهد که همه نهاد ها و شرکت ها و جاهای دیگر به او پیشنهاد کار با رقم های میلیونی دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *