به وبلاگ شرکت ملک خوش آمدید. | وب سایت شرکت حسابداری ملک

زمان مطالعه :

چه مشاغلی به حسابداری نیاز دارند؟

حسابداری امروز یکی از پیشرفته ترین و پیجیده ترین حرفه های موجود در زمینه مشاغل است که در حوزه های مختلف از تجزیه و گرفته تا فناوری بلاکچین پیشرفت می کند. حسابداران متخصصانی هستند که از دارایی شرکت ها اطمینان می یابند ، استفاده از این شغل در دولت ها ، سازمان ها و افراد به خوبی دیده می شود و این بدان معنی است که تا زمانی که پول وجود داشته باشد ، حسابداران ضروری خواهند بود.

 

 

در مشاغل مختلف حسابداری وجود دارد

حسابداری مشاغل

 

 

دفتر دارها

دفترداری نیازی به داشتن مدرک تحصیلی ندارد. دفاتر حساب مسئول ثبت انواع خاصی از معاملات مالی هستند. به عنوان مثال ، تمرکز شما می تواند بر روی حساب های دریافتنی ، حساب های پرداختنی ، صورتحساب یا حقوق و دستمزد باشد. اگر شما تنها کارمند حسابداری شرکت هستید ، احتمالاً با چندین نوع معامله کار خواهید کرد.

ممیزی ها

آیا شما با دقت و وظیفه شناس هستید؟ شغل حسابرسی را در نظر بگیرید. بیشتر حسابرسان متخصصان خارج از سازمان هستند که برای بررسی امور مالی خود به شرکتها فرستاده می شوند یا ازطریق آنها دعوت می شوند ، اطمینان حاصل می کنند که گزارش ها دقیق و بی عیب و نقص است.

بیزینس من ها

اگر مهارت های ارتباطی و رهبری عالی دارید ، شغل حسابدار در تجارت می تواند راه روشنی برای شما باشد. شما می توانید به مشتریان (مشاغل کوچک و / یا بزرگ) خدمات مالی و تجاری ارائه دهید. این وظایف می تواند شامل ارائه مشاوره و راهنمایی در مورد استراتژی های مالی ، تهیه اظهارنامه مالیاتی ، تهیه صورت های مالی و پیگیری استهلاک دارایی ها باشد.

مدیران ارشد مالی

موقعیت مدیر ارشد مالی به طور کلی برای متخصصان با تجربه اختصاص یافته است. این مدیر ارشد بر کلیه جنبه های مالی شرکت نظارت می کند و در نهایت مسئول رفاه اقتصادی و موفقیت شرکت است. مدیر مالی باید مهارت های رهبری قوی داشته باشد ، همانطور که بسیاری از افراد به آنها گزارش می دهند. اگر دوست دارید روزی مدیر مالی باشید ، پس از اتمام مدرک حسابداری ، به عنوان حسابدار خبره یا یک حسابدار رسمی شناخته شده باشید.

حسابدار شرکتی

اگر بلند پرواز هستید و به ویژه درک خوبی از تجارت دارید ، حسابداری شرکتی می تواند حرفه ایده آل شما باشد. شما یک بخش جدایی ناپذیر از شرکت هستید.

حسابداری هزینه ها

حسابداران هزینه ها ، هزینه های مواد ، فرآیندها و محصولات شرکت خود را کنترل و تحلیل می کنند. آنها یافته ها را در صورتهای مالی گزارش می دهند. حسابداران هزینه در مورد کارآمدترین گزینه ها برای ساده سازی و مدیریت هزینه ها به مدیریت مشاوره می دهند. مشاغل حسابداران هزینه در صنایع مختلف وجود دارد ، از جمله تولید و خدمات

حسابدار مالی

حسابداری مالی سالم برای موفقیت هر شرکت ضروری است. حسابدار مالی یا مدیر امور مالی معاملات مالی شرکت خود را پیگیری می کند. این متخصص باید از روش های صحیح برای تهیه گزارش های مالی که به نهادهای نظارتی و سهامداران ارائه می شود استفاده کند. آنها درآمد ، هزینه و بدهی شرکت را کنترل می کنند.

کنترل کننده گان مالی

کنترلرهای مالی با تیم های مدیریت اجرایی همکاری نزدیک دارند و نقش مهمی در اداره مشاغل دارند. آنها امور مالی شرکت را کنترل می کنند ، کنترل های داخلی را پیگیری می کنند و اطمینان حاصل می کنند که همه چیز آنطور که باید کار می کند. این متخصصان وظایفی در زمینه هایی مانند حسابداری ، امور مالی ، نیروی انسانی ، بازاریابی دارند.

مشاور مالی

حرفه  مشاوره مالی انتخاب خارق العاده ای برای افرادی است که می توانند بطور همزمان بر جزئیات و تصویر کلان تمرکز کنند. یک مشاور امور مالی اطلاعات مشتریان را  تجزیه و تحلیل کرده و آنها را در تصمیم گیری بهتر راهنمایی می کند. برنامه ریزان مالی مشاوره و توصیه هایی در مورد سرمایه گذاری ، قوانین مالیاتی و بیمه ارائه می دهند.

کارشناس حسابداری قوه قضاییه

حسابداران قانونی جرائمی مانند کلاهبرداری و اختلاس را کشف می کنند. این متخصصان همچنین اطلاعات مالی پرونده های قضایی ، مانند دادرسی طلاق را تجزیه و تحلیل می کنند. از تخصص آنها همچنین می توان در دادگاه های مختلف کیفری استفاده کرد.

حسابدار صندوق

به عنوان یک حسابدار صندوق ، تمام عملکردهای حسابداری را برای یک نمونه کارها سرمایه گذاری انجام خواهید داد. این سرمایه گذاری ها ممکن است کالا ، اوراق بهادار یا املاک و مستغلات باشد و می تواند در صندوق سرمایه گذاری مشترک یا صندوق سرپا نگه داشته شود. از آنجا که گزارش روزانه لازم است ، لازم است یک برنامه ریزی مشخص داشته باشید.

حسابداری گروهی در شرکت های حسابداری

حسابداران گروهی در یک شرکت حسابداری کار می کنند و وظایف حسابداری مربوط به مشاغل و شرکت های مختلف فرعی را در گروه انجام می دهند. آنها ملزم به درک و تجزیه و تحلیل عملکرد هر موجودی هستند. آنها اغلب از نزدیک با همه بخشهای مختلف مالی و سطوح مدیریتی کشور همکاری می کنند.

حسابداری مدیریت

حسابداران مدیریت گزارش های مالی مورد استفاده شرکت ها برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد تجارت را ایجاد می کنند. آنها وضعیت مالی شرکت را کنترل ، پیش بینی  و اطلاعات را از طریق روش های موثر (مانند استفاده از تکنیک ها و نمودارهای آماری) ارائه می دهند.

حسابدار پروژه ای

حسابداران پروژه در تمام مشاغل، کارهای حسابداری را برای پروژه ها انجام می دهند. پیگیری دقیق پروژه ها یکی از مولفه های مهم عملکرد یک شرکت است. این متخصصان برای اطمینان از پیشرفت پروژه و عملکرد مالی ، داده ها را جمع آوری ، تجزیه و تحلیل و جمع آوری می کنند.

 حسابدار مالیاتی

حسابداران مالیاتی در زمینه مالیات تخصص دارند. آنها حسابرسی ، سوابق مالی و اظهارنامه مالیاتی را برای افراد و یا شرکتها اداره می کنند. وقتی این متخصصان با افراد کار می کنند ، وظایف احتمالاً شامل کمک به مشتریان در تکمیل صحیح فرم های مالیاتی و ارائه مشاوره در مورد تصمیمات مالی است. آنها همچنین ممکن است مشاوره ای در مورد اینکه چگونه مشتریان می توانند مالیاتی شان را پرداخت کنند، ارائه می دهند. حسابداران مالیاتی که در محیط شرکت کار می کنند ، تمایل به تجربه بیشتری دارند ، زیرا مالیات شرکتها به مراتب پیچیده تر از مالیات فردی است.

 

در نرم فزار های حسابداری ملک همه این مشاغل وجود دارد

با ما همراه باشید.

چه مشاغلی به حسابداری نیاز دارند؟
1 رای، میانگین 5 از 5

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of