زمان مطالعه :

دسترسی کاربران و محدود کردن در پروژه

دسترسی کاربران و محدود کردن

Administrators

Administrators تنها کاربرانی هستند که خودشان به عنوان ایجاد کننده و عامل دسترسی دیگر کاربران به سایت ، نرم افزار و یا هر محیط مجازی دیگری هستند که کاربران دیگر می توانند در آن حضور داشته باشند و هیچ گونه مجوزی برای دیگران برای محدود کردن آن ها وجود ندارد چون غالباً خودشان کاربران را ایجاد می کنند ، پروژه ها را طراحی و سپس به صورت کارتابل در اختیار دیگران قرار می دهند ، زمان را برای کاربران دیگر و یا مسئولان میانی مشخص می کنند و در صورت نیاز با تأیید مدیر پروژه تأیید می کنند.

 

 

نکته مهم در پروژه

پروژه هایی که کاربران دیگر در نرم افزار مالی و حسابداری به آن دسترسی دارند مدیران ارشد یا Administrators به آن ها دسترسی دارند و می توانند نظارت کلی بر آنها داشته باشند و حتی نظرات خود را به مدیران پروژه ابراز کنند برای همین دقت داشته باشید که غیر از لاگ این دوربین نظارتی ادمین ها نیز وجود دارد.

 

Managers

Managers یا به فارسی مدیران با توجه به میزان دسترسی که به آنها داده شده است می توانند نظرات خود را اعمال کنند و بیشتر به شکل بیننده می توانند عمل کنند و فقط پروژه های سپرده شده خودشان را تغییرات اعمال کنند و در غیر اینصورت آنه ابه هیچ وجه اجازه تغییر دادن تنظیمات سایت و یا نرم افزار را ندارند .در یک جمع بندی کلی مدیران فقط می توانند پروژه هایی که مجوز برای آنها صادر شده است حذف ، اضافه یا ویرایش کنند.

این مقاله را نیز بخوانید: تعریف کالا ، گروه کالا و قابلیت های نرم افزار ملک

 

نکته مهم

اگر دقت کرده باشید برخی از اسناد و اطلاعاتی که در نرم افزار مالی و حسابداری منتشر می شود منابعی هم دارند که دسترسی دیدن آنها را فقط ادمین دارد و این اجازه به مدیران هم داده نشده است که از این منابع مطلع شوند. ولی در برخی سایت ها و نرم افزار ها این مجوز را می توان اعطا کرد.

 

 

 

Executives

Executives یا مدیران اجرایی فقط کارها یا تسک هایی را می توانند مشاهده کنند که ادمین قبلاً برای آنها محوز داده ، این کاربر معروف به کاربر درخواست کننده است که می تواند با درخواست از مدیران دسترسی بیشتر داشته باشد. می توان گفت دسترسی هایی که به شکل پیش فرض دارند بیشتر به شکل مشاهده است تا ویرایش و آن دسته از تسک هایی که ویرایش است به شکل پروژه در اختیار آنها قرار می گیرد.

 

نرم افزار حسابداری ملک

دسترسی آسان کاربران //

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *