زمان مطالعه :

تاکتیک های سئو در جذب مشتری

تاکتیک های سئو در جذب مشتری

مطمئناً شما هم مثل خیلی حسابداران و صاحبان شرکت های انفورماتیکی که در حوزه حسابداری و مالی نرم افزار و سامانه ای را توسعه داده اند دنبال این قضیه هستید که در یک مکان پر بازدید و پر بیننده مانند سایت ها و شبکه های اجتماعی به نمایش بگذارید.

سئو برای حسابداران چیست؟

سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، فرآیندی جهت بهینه سازی وب سایت شما برای نمایش مطلوب در نتایج جستجوی گوگل میباشد و همه اینها زمانی اتفاق می افتد که کاربر براساس نیازهای خود عبارات خاصی را در موتور جستجوی خود تایپ کند.

به منظور تعیین رتبه و مکان وب سایت در موتورهای جستجو برای هر درخواست جستجوی معین، گوگل از یک سری الگوریتم های بسیار پیچیده استفاده می کند که صدها فاکتور رتبه بندی مختلف را بررسی می کند.

 

نرم افزار ملک

نرم افزار ملک

 

امکانات گوگل

اما چرا باید گوگل این امکان را برای گسترش و بهبود  این قضیه کمک کند که کاربر بتواند کلیدواژه های مورد نظر خود را بررسی و بازدیدهای خود را کنترل و در نهایت اثر بخشی داشته باشد. و مطمئن شوند که کاربرانشان به سرعت اطلاعات باکیفیت و مرتبط مورد نظر خود را دریافت می کنند.

این بدان معناست که اگر می‌خواهیم از بهینه‌سازی موتور جستجو به عنوان یک استراتژی برای رتبه‌بندی بالاتر و قابل مشاهده بودن در جستارهای جستجوی گوگل برای کسب کسب‌وکار جدید استفاده کنیم، باید در زمین بازی گوگل ، بازی کنیم.

چرا سئو مهم است؟

قطعاً وقتی که شما یک مطلب را به عنوان محتوا در ایست و یا وبلاگ خود استفاده میکنید به فکر این هستید که بازدیدکنندگان بیشتری ، از صفحه مجازی و وبلاگ شما بازدید کنند،  هرچه تعداد بازدیدکنندگان وب سایت شما بیشتر باشد، شانس بیشتری برای تبدیل آن بازدیدکنندگان به مشتریان بالقوه دارید.

این مقاله را نیز بخوانید: قابلیت های نرم افزار دیجیتال ساینیج ملک

 

اگر بازاریابی و اینکه بتوانید یک بازار خوب برای فروش نرم افزار حسابداری داشته باشید برایتان مهم است پس باید کلیدواژه های درست و پربازدید از دید حسابداران انتخاب کنید. اینکه سایت ها و وبلاگ های زیادی در این رابطه ( یعنی مقوله حسابداری و مالی وجود دارد اما این را درنظر بگیرید که کلیدواژه های انتخابی  در شرکت شما مهم است و شما هستید که آینده بازدیدهای سایت و وبلاگ را می توانید به وسیله کلیدواژه های درست تبدیل به مشتریان بالقوه کنید) ، برای رسیدن به این  هدف مهم ، باید از مخاطبان تخمینی انبوه گوگل استفاده کنید که در هر ثانیه این تعداد جستجو در گوگل انجام می دهند:

 

جستجوهای گوگل در ثانیه

شرکت‌های حسابداری که سریع‌ترین رشد را دارند، از تکنیک‌های سئو برای ایجاد تعداد زیادی ترافیک و رشد حضور آنلاین بسیار بزرگ استفاده می‌کنند. به لطف خدمات و استراتژی سئوی آنها، آنها هر ماه بیش از ۴۷۰۰۰۰ بازدید از وب سایت دارند! و صفحه ترافیک بالای آنها یک پست وبلاگ در “فرمول درآمد خالص” است که هر ماه بیش از ۲۳۰۰۰ بازدید از وب سایت را در موتورهای جستجو ایجاد می کند.

به این دلیل است که آنها از استراتژی سئو استفاده کرده اند تا این پست وبلاگ خود را به جایگاه شماره ۱ برای عبارت جستجوی “فرمول درآمد خالص” برسانند:

این امر با طراحی از طریق برخی از استراتژی های سئو هوشمند به دست آمده است. با این همه ترافیک، آنها فرصت زیادی برای تبدیل درصدی به مشتریان جدید دارند.

اکنون که می دانیم سئو چیست و چرا برای شرکت حسابداری شما مهم است، بیایید به نکات مورد علاقه من که می توانید از آنها برای ایجاد سئو در شرکت حسابداری خود استفاده کنید، نگاهی بیاندازیم.

 

 

۱۰نکته سئو برای شرکت های حسابداری

 

در اینجا ۱۴ نکته برای اینکه چگونه وب سایت شرکت خود را در رتبه بالایی در گوگل قرار دهید آورده شده است:

 

نکته ۱: Google My Business را راه اندازی کنید

 

۴۶٪ از تمام جستجوهای Google به دنبال اطلاعات محلی هستند، به این معنی که وقتی شخصی به دنبال یک شرکت حسابداری محلی است، مطلب مورد نظر خود را در Google تایپ می کند.

 

نکته ۲: محتوای وبلاگ با کیفیت بنویسید

اگر بتوانید پست های خود را برای اهداف سئو بهینه سازی کنید، وبلاگ شما راهی عالی برای هدایت ترافیک به سایت شما است.

اگر پست وبلاگ شما کاملاً مرتبط است، کیفیت بالایی دارد و هدف جستجو را برآورده می کند، احتمالاً گوگل می خواهد شما را در صفحه اول خود رتبه بندی کند. باید بدانید که جستجوی گوگل بسیار هوشمند است، بنابراین می‌داند چه پست وبلاگی با کیفیت بالا است و چه چیزی هدف جستجو را برآورده می‌کند و چه چیزی را برآورده نمی‌کند.

بنابراین به جای کمیت، روی کیفیت تمرکز کنید تا به شما کمک کند تا پست های وبلاگ خود را در بالای موتورهای جستجو قرار دهید.

 

نکته ۳: درمورد کلیدواژه های مرتبط تحقیق کنید

شما می توانید بهترین پست وبلاگ جهان را بنویسید، اما درصورتی که کسی به آن موضوع علاقه مند نباشد، آن پست وبلاگ از نقطه نظر استراتژیک بی فایده خواهد بود، زیرا به خاطر این قضیه باعث می شود که  هیچ ترافیکی برای شما ایجاد نشود .  برای حل این مشکل، از یک ابزار تحقیق کلمات کلیدی استفاده کنید تا به شما نشان دهد هر ماه چه تعداد از یک کلمه کلیدی (یعنی یک عبارت جستجو) را در گوگل جستجو کرده اند و به شما بگوید که رتبه بندی پست وبلاگ شما در جستجوی صفحه اول گوگل چقدر سخت خواهد بود.

به عنوان مثال، با استفاده از تولید کننده کلمه کلیدی رایگان ahrefs، می توانید ببینید که این کلمه کلیدی چه جایگاهی در سرویس جستجوی گوگل دارد و چگونه می توان با استفاده از یک استراتژی درست بر بازدیدهای وبلاگ یا سایت سروسامان داد.

 

نکته ۴: بک لینک بگیرید

بک لینک یک لینک از وب سایت شخص دیگری به وب سایت حسابداری شما میباشد. که در بازدید از مطالب شما بسیار اثر بخش و مهم خواهد بود.

بک لینک سئو برای حسابداران

یک بک لینک به گوگل سیگنال می دهد که دیگران در مورد شما صحبت می کنند و وب سایت شما من حیث المجموع ارزشمند، مفید و معتبر است. هرچه بک لینک های مرتبط تری داشته باشید، سئوی شما بهتر میتواند به شما کمک کند تا رتبه های بالاتری را در گوگل کسب کنید.

اگرچه همه بک لینک ها به یک اندازه ایجاد نمی شوند. قبل از ورود به این استراتژی سئو، توصیه می کنم کمی در مورد این موضوع تحقیق کنید.

 

دمو نرم افزار جامع و یکپارچه ملک

را در سایت مشاهده بفرمایید

 

نرم افزار مدیریتی ملک

 

نکته ۵: از لینک های داخلی استفاده کنید

به عنوان مثال، فرض کنید یک پست وبلاگ واقعا مهم در سایت خود دارید و ۱۵ صفحه دیگر در وب سایت شما وجود دارد که به آن لینک می دهند. این به گوگل می‌گوید که این یک مقاله با ارزش است و باید توجه بیشتری به آن داشته باشد، که می‌تواند شانس شما را برای رتبه بالاتر در گوگل برای آن صفحه افزایش دهد.

 

نکته ۶: محتوای موجود را بهینه کنید

آیا ماه ها یا حتی سال ها پیش تعداد زیادی پست وبلاگ نوشته اید؟

در اینجا یک ابزار بسیار خوب به نام Surfer SEO وجود دارد که من از آن برای بهینه سازی نه تنها محتوای فعلی بلکه گذشته استفاده کرده ام:

کلمه کلیدی مورد نظر خود را ، همراه با محتوای پست وبلاگ خود وارد کنید، و این ابزار ۱۰ نتیجه برتر فعلی Google را تجزیه و تحلیل می‌کند و به شما اطلاع می‌دهد که چه کلمه کلیدی و محتوای دیگری را دارید. باید به پست وبلاگ خود اضافه کنید تا امتیاز سئوی خود را بهبود بخشد.این یک راه بسیار منظم برای کمک به نتایج جستجوی ارگانیک شما میباشد.

 

ملک

 

 

نکته ۷: سرعت وب سایت شرکت حسابداری خود را افزایش دهید

گوگل می‌خواهد کاربرانش تجربه‌ای عالی داشته باشند و اگر کاربران خود را به وب‌سایت‌هایی بفرستند که مثل برخی وبسایتها کند هستند، این امکان پذیر نخواهد بود.و قطعاً جلوی این قضیه را می گیرد.

از Google PageSpeed ​​Insights برای مشاهده سرعت (زیاد یا کند) وب سایت دسکتاپ و تلفن همراه خود استفاده کنید.

 

نکته ۸: توضیحات متا خود را بهبود بخشید

توضیحات متا یک تار است که در زیر لینک صفحه وب شما در گوگل ظاهر می شود:

توضیحات متا بد نوشته شده که علاقه ای به محتوای شما ایجاد نمی کند منجر به نرخ کلیک پایین می شود که به Google می گوید ممکن است محتوای شما ارزشی نداشته باشد. توضیحات متا خود را تجزیه و تحلیل کنید تا ببینید کدام یک ممکن است نیاز به اصلاح داشته باشند تا افراد بیشتری روی پیوندهای شما کلیک کنند.

 

دمو نرم افزار جامع و یکپارچه ملک

 

نکته ۹: مطمئن شوید که سایت شما برای موبایل مناسب است

از آنجایی که تقریبا ۶۰ درصد از جستجوهای گوگل از طریق یک دستگاه تلفن همراه انجام می شود، گوگل می خواهد مطمئن شود که کاربرانش تجربه خوبی از تلفن همراه دریافت می کنند. این کار باعث افزایش بازدیدکنندگان وب سایت شما نیز می شود.

 

نکته ۱۰: Google Reviews را دریافت کنید

یکی از بزرگترین فاکتورهای رتبه بندی در مورد سئوی محلی، کسب نظرات گوگل است:

از مشتریان وفادار خود بخواهید که برای شما نظری در گوگل بگذارند یا به محض اینکه برای مشتریان خود برنده شدید، درخواست بررسی را به عادت تبدیل کنند. سرنخ های تجاری و مشتریان بالقوه را می توان با بررسی های خوب ایجاد کرد.

حفظ سئو برای حسابداران بخش مهمی از بازاریابی دیجیتال است، به خصوص اگر تازه شرکت خود را راه اندازی کرده اید، و بسیار مهم است که شرکت شما از آن سرمایه گذاری کند. امیدوارم این مقاله برای یافتن مشتریان جدید با این استراتژی ها برای شما مفید بوده باشد!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *