زمان مطالعه :

سادگی و راحتی در کاربری نرم افزار

سادگی در نرم افزار چه تاثیری بر کاربری بهتر کاربران دارد

یکی از مهمترین نکاتی که در قرن بیست و یکم به ویژه چند دهه اخیر مورد توجه بسیاری از مردم جهان قرار گرفته است. این است که باید از ساده ترین طراحی و توسعه برای ایجاد تحول و پیشرفت استفاده کنیم اگر دوروبر خود را تماشا کنیم متوجه می شویم که از ساده ترین و مشهور ترین طراحی برای طراحی منزل مبلمان تلویزیون و چیزهای دیگر استفاده میکنند.

 

نگاهی به تاریخ محصولات تجاری

اگر یک مقدار به عقب برگردیم می‌بینیم که همین تجهیزات و ملزومات خانگی به شکل کاملا پیچیده و پیشرفته استفاده می شده است ولی در قرن بیست و یکم این نکته را باید ببینیم که طراحی مینیمال و سادگی در کاربری مورد توجه بسیاری از طراحان قرار گرفته و طراحی مینیمال به عنوان یک طراحی موثر شناخته می شود در طراحی و توسعه نرم‌افزار هم باید این نکته را توجه کنیم که کاربر با همون بار اول که وارد سیستم میشود بتواند از کاربری و محیط نرم افزار کمال لذت را ببرند.

 

نرم افزار جامع و یکپارچه ملک

 

نرم افزار مالی ملک

در نرم افزار حسابداری ملک با تجربه ۴۰ ساله خود ما توانسته ایم که به نوعی ساده ترین و آسان ترین کاربری را برای کاربران محترم خود ایجاد کنیم که بتوانند حتی بدون داشتن علم حسابداری مالی و حتی طراحی در نرم افزار های دیجیتال سنج ملک از کاربری برتر نرم افزار استفاده کنند.

 

سادگی بیش از حد آیا بده؟؟

این مقاله را نیز بخوانید: دیجیتال ساینیج ملک و برند سازی

ممکن است بگوییم که این سادگی باعث می شود که به بسیاری از اقدامات و کارهای خود که به شکل پیچیده در شرکت خود انجام میدهیم نتوانیم رسیدگی کنیم ولی باید بگویم که طعم این کارهای بزرگ با استفاده از طراحی ساده و پیش پا افتاده و می تواند یک تحول در کاربری ایجاد کند و این خود یک حرکت رو به جلو برای بشر در زندگی خود می باشد.

پیچیده ترین و سخت ترین نرم افزار ها برای کاربران خود استفاده کنیم باید سعی کنیم در شرکت و مکان هایی که احتیاج به نرم افزار مالی و حسابداری داریم از ساده‌ترین کاربری استفاده کنیم تا بتوانیم به رشد و هدف خود برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *