زمان مطالعه :

قابلیت های ویژه نرم افزار ملک برای اکسل

قابلیت های ویژه نرم افزار ملک برای اکسل

حق اولاد

وارد نمودن اکسل : برای محاسبه حق اولاد مبلغ مورد نظر را در بخش ثابت قرار می دهیم . و تیک ضرب در تعداد اولاد را می زنیم و پس از اعلام خود سیستم از تعداد اولادی که در معرفی کارکنان وجود دارد میخواند و در حکم شخص محاسبه می کند .

 

 

 

ثبت انبوه کالا ها در تعریف کالا

برای ثبت کالاها در ابتدا باید کاربر یک خروجی اکسل از نرم افزار بگیرد و طبق همان خروجی اطلاعات را وارد نماید.

 

 

در نظر داشته باشید که در این خروجی اکسل ستونی وجود دارد تحت عنوان کد گروه اصلی که اگر صفر یا خالی باشد یعنی آن گروه اصلی هست و در غیر این صورت ان را به عنوان یک گروه اصلی اضافه می کند .

اگر کد آن گروه ثبت شود که به این معنی است که ان گروه وجود دارد که اگر وجود نداشته باشد به همان کد یک گروه ایجاد می کند.

و زمانی که کاربر طبق تصاویر مشخص شده هر یک از موارد بالا را تیک ان را فعال کند و گروه مورد نظر ، واحد سنجش مورد نظر ، نام کالا را تایپ کند و یا قیمت فروش آن کالا را ثبت نماید در اکسل دیگر نیاز به ثبت آن نمی باشد و برای تمامی کالاهای وارد شده از بخش بالا اطلاعات را وارد می کند .

 

برای ورود اکسل کالا ها به صورت انبوه فقط نیاز است که از اطلاعات ان اکسلی که طبق خروجی اکسل نرم افزار می باشد کپی گرفت با فیلتر اینکه ردیف اول آن را که عناوین هر ستون می باشد را کپی نگیرد و در آخر با گزینه فراخوانی از حافظه وارد این بخش کند و سپس با کلید تایید این اکسل در بخش کالا ها با تمام مواردی که شما در اکسل مشخص کردید ذخیره می شود .

این مقاله را نیز بخوانید: نرم افزار دیجیتال ساینیج ملک

 

حذف تفضیلی :

برای حذف یک تفضیلی در بخش کدینگ ها ، اگر ارتباطی به معین نداشته باشد شما با کلید مثلث می توانید ان تفضیلی را حذف نمایید در غیر این صورت به شما هشدار میدهد که این تفضیلی ارتباط با دیگر کدینگ ها دارد که باید در ابتدا آن ارتباط قطع شود.

 

 

امکان مشاهده اعضای باشگاه مشتریان در گزارش مدیریتی :

 

 

در بخش گزارش باشگاه مشتریان طوری که مشاهده می کنید ، با کلیک بر روی هر مشتری شما می توانید ریز فاکتور های آن را مشاهده کنید.

خروجی اکسل بر روی کلاینت ها :

در نرم افزار ملک به محض خروجی اکسل فایل ارسال به کلاینت می شود و روی سیستم کلاینت دانلود می شود.

نرم افزار حسابداری ملک

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *