به وبلاگ شرکت ملک خوش آمدید. | وب سایت شرکت حسابداری ملک

زمان مطالعه :

محاسبه تأخیر در نرم افزار حسابداری چگونه است؟

محاسبه کردن تآخیر کارکنان در ورود طبق قانون حقوق و دستمزد در سازمان ها به یک شکل اجرا نمی شود. برای اینکه برای اینکه تأخیر در قالب یک فرمول  انجام شود باید مراحل زیر را انجام دهیم:

 

فرمول های محاسبه تأخیر در نرم افزار حسابداری

۱:  ساعت را حساب کنیم : محاسبه ساعتی که در هر روز  در بدو ورود تأخیر ثبت می شود: ( مجموع ورود شیفت – مجموع ساعت)

۲: محاسبه روز :  باید وضعیت روز را در نظر داشته باشیم. حتما باید روز را در نظر بگیریم .

بدین ترتیب:  ( ساعت – شیفت * روز =۱)

۳: شناوری چیست؟ شناوری: در خیلی از شرکت ها شیفت شناور هست . و میزان شناوری را به عنوان یک اصل مهم می شناسند .فقط نکته ای که وجود دارد این است که وقتی ساعت شیفت زیاد می شود از آن طرف ساعت پایان کاری شیفت هم اضافه خواهد شد. در این شرایط مناسب است که مقدار شناوری برای یک شیفت را مثلاً حساب کنیم تا سیستم به شکل کاملاً خودکار شناوری را در نظر گیرد.

 

در نرم افزار حسابداری ملک چگونه تأخیر ها محاسبه می شود؟

مشخصاً شما در جدول تغییرات می توانید میزان کسر کار و حضور فرد را وارد کنیم. اما ما یک استار تاپ دیگری داریم که به نام نرم افزار همکار مشهور شده است.

از نرم افزار همکار چه می دانید؟

 

نرم افزار همکار چیست ؟

این نرم افزار در شرف اتمام است و تست های اولیه خود را می گذارندو در واقع مراحل تحقیق و توسعه خود را می گذارند. در این نرم افزار شما می توانید تایم فیکس یک نفر را به انواع و اقسام مختلف ثبت کنید.

نرم افزار همکار با یک الگوریتم خاص و بدون احتیاج به سخت افزار خاص و پیچیده : ساعت خروج و ورود و مأموریت ، مرخصی و … را ثبت می کند  و بر اساس ساعتی که برای آن فرد مشخص در قرارداد ثبت شده و عقد قرارداد شده تأخیر آن فرد را محاسبه میکنیم.

همین حالا می توانید دموی نرم افزار همکار را مشاهده بفرمایید..

دموی نرم افزار همکار ملک

 

قابلیت های همکار

نرم افزار همکار قابلیت این را دارد که میزان تاخیر در انجام پروژه های محوله شان را این نرم افزار این قابلیت را دارد که تیکتی که عیناً مشتری ثبت کرده و کاری را که مشتری به عنوان درخواست از شما دارد را همان را به عنوان درخواست به دولوپر ها ی شرکت ارجاع دهید و حتی به تیم های پشتیبانی شرکت ارائه دهیم.

نرم افزار همکار یک دنیا بزرگی از ابزارها و وسائلی هستش که شما می توانید برای ارتباط با مشتریان و کارکنان خودمان استفاده کرده و حتی به نوعی ارتباط خود را با پرسنل و مشتریان مدیریت کنیم.

 

خاص بودن و ویژگی ها

مانیتورینگ نرم افزار ، گزارشهای نرم افزار اینکه مالتی پلتفروم هست و می توان در همه پلت فروم ها از آن استفاده کرد و انجین قدرتمند و خصوصیات برجسته دیگر همه اینها چیزهایی هستند که در این نرم افزار به شدت باعث افزایش سرعت و بازدهی شده اند.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments