به وبلاگ شرکت ملک خوش آمدید. | وب سایت شرکت حسابداری ملک

زمان مطالعه :

مزایای یک سیستم حسابداری آنلاین چیست؟

مزایای یک سیستم حسابداری آنلاین چیست؟

در مورد مزایای یک سرویس حسابداری آنلاین یکپارچه و چگونگی مقایسه آن با استخدام خدمات یک حسابدار سنتی بحث های زیادی  وجود دارد. اگر شما مشاغلی را اداره می کنید ، می خواهید ابزارهای مناسب را همیشه در کنار خود داشته باشید.

اما حسابدار سنتی استدلال می کند که این خدمات حسابداری  آنلاین بسیار زیبا ارزش هزینه کردن و جایگزینی با حسابداری سنتی ندارد.

 

چه انتظاری از یک حسابدار خوب دارید؟

بیایید با یک مقدمه شروع کنیم – دقیقاً چه انتظاری از یک حسابدار خوب دارید؟ نکات اساسی که انتظار دارید در ازای دریافت پول خود بدست آورید چیست؟

 

  1. آنها به شما مشاوره مالیاتی دقیق و به روز می دهند
  2. آنها وقتی شما به آنها نیاز دارید از جان و دل وقت می گذارند
  3. آنها لیستی از خدمات مالی را تعیین می کنند ، بنابراین شما کاملاً از آنچه می دهید و آنچه دریافت می کنید آگاه هستید
  4. آنها استرس شما را کاهش می دهند ، نه اینکه به آن اضافه کنند
  5. تخصص و مراقبت آنها وقت بیشتری را برای صرف خانواده و سرگرمی های شما ایجاد می کند.

بنابراین ، آیا نرم افزار آنلاین به همه این معیارها ضربه می زند؟

 

قابلیت استفاده

ملک برای ارسال و جستجو فاکتورها ، محاسبه خودکار تمام بدهی های مالیاتی (مالیات شرکتی ، مالیات بر ارزش افزوده، وارد کردن هزینه ها و نظارت بر عملکرد مالی شرکت شما ، با استفاده از نرم افزار فوق العاده آسان با استفاده از نرم افزار کار می کند.

همه چیز به قدری واضح ارائه شده است که شما واقعاً نمی توانید اشتباه پیش بروید و حساب های شما هرگز به ارقام و کدهای مبهم تبدیل نمی شوند.

 

از نظر بسیاری از حسابداران ، پیمانکاران و صاحبان مشاغل کوچک ، حسابداری دنیایی تاریک و مرموز است.

به دست آوردن به روزترین اطلاعات در مورد حسابهای شرکت شما بسیار دشوار است.

 

به جای درخواست از حسابدار خود برای جمع آوری و جمع آوری داده های مورد نیاز ، که احتمالاً باید هزینه اضافی را برای آنها بپردازید ، با یک سیستم پیچیده آنلاین می توانید همه آنها را در یک زمان واقعی مشاهده کنید.

بدون انتظار ، بدون تاخیر و بدون هزینه اضافی. این بدان معناست که شما می توانید با یک سیستم فوق العاده ایمن و مبتنی بر ابر ، عملکرد کسب و کار خود را با کلیک یک دکمه ، هر زمان که بخواهید و هر کجا که هستید کنترل کنید.

 

در همین حال ، برای مسائل پیچیده و فنی ، تیم حسابداران خبره ما همیشه در دسترس هستند تا به شما کمک کنند. این یک کار تیمی واقعی است.

 

 

کاهش خطای انسانی

ما داستانهای ترسناک زیادی از مشتریانی می شنویم که تجربه های ناجوری با حسابداران قبلی خود داشته اند که حساب های شان را بهم ریخته اند. و این مشکل در شیوه های سنتی حسابداری است – با سیستم حسابداری آنلاین خطای انسانی کاهش یافته و از بسیاری از هزینه های غیر ضروری جلوگیری می شود.

 

صرفه جویی در وقت شما

با یک سیستم حسابداری کاملا کاربر پسند ، در نهایت در وقت خود صرفه جویی خواهید کرد.

 

شرکت ملک تقریباً همه چیز را به صورت خودکار انجام می دهد ، و این باعث می شود حساب های سالیانه شما نسبی باشد. ما کارهای زیادی را برای شما انجام می دهیم – برای ادامه کار به شما فرصت بیشتری می دهیم. این باعث می شود که مجبور شوید صفحات داده های مالی را جمع آوری کرده و آنها را نزد حسابدار خود ببرید ، یا اینکه سعی کنید صفحات گسترده باستانی ، ظاهرا “کاربرپسند” ایجاد کنید!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments