زمان مطالعه :

مشکل حقوق کارکنان را چگونه حل کنیم؟

مشکل حقوق کارکنان را چگونه حل کنیم؟

یکی از مشکلاتی که خیلی از سازمان و شرکت با آن مواجه هستند و تبدیل به چالش آنها نیز گردیده است این می باشد که پروژه ها طبق گزارشات واصله از طرف واحد کنترل پروژه تحویل مدیر پروژه شده و انجام شده ولی متأسفانه به خاطر یک سری محاسبات ماهانه و اینکه مدیران مالی اطلاعات کافی درباره نحوه محاسبه حقوق و دستمزد کارکنان ندارد به تأخیر می افتد و این باعث دلسردی کارکنان می شود و زودتر باید فکری برای آن اندیشید.

این مقاله را نیز بخوانید: نرم افزار باشگاه مشتریان ملک

راهکار جدید برای مشکل

با استفاده از نرم افزار حسابداری ملک ماژول حقوق و دستمزد می توانیم به سریعتر شکل ممکن محاسبات را انجام دهیم چون هیچ نقطه ابهامی برای مدیر مالی نمی گذارد و او را به سمت دقت و نظم پیش می برد و همچنین کسورات که باید از حقوق پرسنل کسر شود طبق یک الگوریتم منظم گزارش می دهد و فرصتی را تلف نمی کند این خود یک رکورد است که در ثانیه محاسبات از جدول حضور و غیاب و پروژه های دان شده به سمت گزارش نهایی بیاید.

 

 

سرعت بالا در محاسبه

و نکته دیگر این است که شاید برخی احساس کنند که دقت این نرم افزار حقوق و دستمزد به علت عدم محاسبه دقیق پایین است ولی باید بگوییم که طبق تستی که در واحد کنترل کیفیت شرکت ملک انجام شده خوشبختانه به ریز ترین و خلاصه وارترین شکل ممکن این گزارش ها ایجاد می شود و فیش حقوقی مناسب و دقیقی را برای ارائه به مدیر مالی و کارکنان تحویل می دهد. تا به حال از طرف مشتریان هیچ اشکالی بابت پایین بودن ضریب دقت فیش حقوقی برای شرکت ارسال نشده .

نرم افزار ملک

و این خود کارنامه خوبی برای استقرار نرم افزار ملک در شرکت و کمپانی های ایرانی می باشد . دقت داشته باشید ماژول حقوق و دستمزد را می توانید به صورت دمو در ابتدا از واحد پشتیبانی مشاهده بفرمایید و در صورت نیاز نصب و استقرار نرم افزار برای شما انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *