به وبلاگ شرکت ملک خوش آمدید. | وب سایت شرکت حسابداری ملک

زمان مطالعه :

نرم افزار نفت و گاز ملک کارآمد تر از نمونه های خارجی

 مقدمه

نرم افزار نفت و گاز شرکت ملک یکی از بهترین تولیدات نرم افزار مهندسان ایرانی است که با افتخار اعلام می کنیم که این نرم افزار حتی از نمونه های خارجی که در شرکت های بزرگ نفتی جهان استفاده می شود بهتر و کار آمد تر است در این مقاله با یک مقایسه کاربردی و علمی که توسط طراحان شرکت ملک بررسی شده است اثبات می کنیم که این نرم افزار که در حال حاضر مورد استفاده در شرکت ملی نفت و گاز ایران است کارآمد تر و برتر است.

مهم ترین نرم افزار های نفت و گاز جهان که در بهترین و ثروتمندترین شرکت های نفت و گار استفاده می شود می توان  : ogpro ، WOLFEPAK ، NGENUE ، P2 BOLO

اشاره کرد و ما در این مقاله نرم افزار های فوق را با نرم افزار MALEK مقایسه می کنیم.

جدول اول

ملاحظه می فرمایید که همه نرم افزارها نسبتاً از امنیت سیستم بالایی برخوردار هستند اما فقط شرکت توسعه سیستم های ملک است که سیستم تهیه گزارش مالی برای کاهش تشریفات اداری در نرم افزار خود ایجاد کرده است.

نرم افزار نفت و گازملک پیشگام تر از نرم افزار های خارجی

نرم افزار نفت و گاز

جدول دوم

در جدول دوم تقریبا تمام شرکت های تولید کننده نرم افزار  امتیاز برابر دارند و همگی از این امکانات که در جدول ذکر شده است بهره مند هستند.

 

جدول سوم

در جدول سوم شرکت توسعه سیستم های ملک در نرم افزار مورد نظر  پنج بخش اعلامیه ها و خزانه داری و دفتر داری و قرارداد ها و طرح های عمرانی ایجاد کرده است و می بینید که در نرم افزار های دیگر چنین آیتمی لحاظ نشده و حتی شرکت های نرم افزاری که در آنها لحاظ شده است به شکلی لحاظ شده است که به راحتی قابل دسترسی و بهره برداری برای مهندسان و کاربران نمی باشد.

 

 

نتیجه

شرکت ملک در راستای سیاست تولید ملی با افتخاز اعلام می دارد که بهترین نرم افزار را طراحی کرده که قابلیت های آن به مراتب از مشابه خارجی آن بهتر و آسان تر است و در حال حاضر مهندسان و طراحان تلاشگر شرکت در حال تلاش هستند که این مهم در تمامی نرم افزارهای تولیدی لحاظ شود و با سربلندی اعلام کنیم که نرم افزار تولید شده ایرانی رتبه اول را دارد.

 

با ما همراه باشید.

 

 

 

نرم افزار نفت و گاز ملک کارآمد تر از نمونه های خارجی
1 رای، میانگین 5 از 5

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of