به وبلاگ شرکت ملک خوش آمدید. | وب سایت شرکت حسابداری ملک

زمان مطالعه :

نوآوری در حسابداری

نوآوری در حسابداری

حسابداری پیشرفته چیست؟

برای ساخت اکوسیستم های موفق نوآوری ، شرکت ها برای مدیریت نوآوری و اندازه گیری تأثیر نباید منحصراً به روش های حسابداری سنتی نگاه کنند. برای اتخاذ تصمیمات سرمایه گذاری آگاهانه در مورد شرکت های نوپا ، می توان از ترکیبی از تز نوآوری ، اهداف استراتژیک را مشخص کرده و نیاز به ایجاد نمونه کارهای متعادل را برآورد کنند.

از حسابداری نوآوری می توان برای اندازه گیری و مدیریت پیشرفت این شرکتهای نوپا از ایده عالی تا مدل تجاری معتبر استفاده کرد. اصطلاح حسابداری نوآوری برای اولین بار توسط اریک ریس در کتاب پیشگامانه ناب خود ایجاد شد.

برای بهبود نتایج کارآفرینی و پاسخگویی کارآفرینان ، باید روی موارد نمونه زیر تمرکز کنیم:

نحوه اندازه گیری پیشرفت ، نحوه تنظیم نقاط عطف ، اولویت بندی کار.

این امر به نوع جدیدی از حسابداری ، خاص استارتاپ ها نیاز دارد Eric Ries – The Lean Startup اریک رایس در کتاب خود The Lean Startup ، موضوع حسابداری نوآوری را بررسی می کند تا میزان پیشرفت یک شرکت نوپا را بسنجد. در The Startup Corporate ، ما اصول حسابداری نوآوری را برای اندازه گیری و مدیریت کل اکوسیستم نوآوری گسترش می دهیم.

 

 

 

نوآوری در حسابداری و روش های میل این قضیه

حسابداری پیشرفته

 

حسابداری پیشرفته

حسابداری پیشرفته فرآیند تعریف و اندازه گیری نوآوری در یک سازمان است. به خصوص هنگامی که هنوز در حال ایجاد و آزمایش ایده ها هستیم ، ما برای موفقیت در شاخص های غیر مالی هم به این نوع حسابداری نیاز داریم. به همین دلیل است که هر سازمان مدرنی در کنار حسابداری مالی سنتی به حسابداری نوآوری نیاز دارد.

حسابداری پیشرفته بر مدیریت سه فعالیت  زیر متمرکز است:

تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری برای محصولات مختلف در نقاط مختلف سفر نوآوری آنها.

پیگیری و سنجش موفقیت پروژه های خاص نوآوری.

و ارزیابی تأثیری که نوآوری در کل کسب و کار دارد. این بدان معناست که حسابداری پیشرفته باید در سطوح مختلف اکوسیستم نوآوری پیاده سازی شود.

سه نوع شاخص اصلی عملکرد (یا KPI) وجود دارد که هر شرکت برای نوآوری باید رصد کند: گزارش KPI به روش های نوآوری در سازمان مرتبط است. این گروهها بر تیم های تولیدی ، ایده هایی که ایجاد می کنند ، آزمایشاتی که انجام می دهند و پیشرفتی که از ایده پردازی به مقیاس دیگر دارند ، تمرکز دارند.شاخص KPI برای تمامی صنایع ، سازمان‌ها و حتی کارهای شخصی می‌تواند استفاده شود. این شاخص باید در دوره‌های زمانی مشخص ارزیابی شود و با معیارهای عملکرد در زمان گذشته مورد مقایسه قرار بگیرد .

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of