زمان مطالعه :

پرونده کامل افراد در آرتیکل تکمیل اطلاعات حقوق و دستمزد

پرونده کامل افراد در بخش تکمیل اطلاعات شخصی پرسنل

یکی از مهم ترین چیزهایی که یک سازمان یا موسسه و شرکت برای پرداخت حقوق احتیاج دارد این است که به مشخصات کامل پرسنل خود واقف باشد و بداند مثل قنبر قنبرزاده که در بخش دبیرخانه مشغول به فعالیت است با توجه به چه آرتیکلهایی باید حقوق دریافت کند.

این مقاله را نیز بخوانید: ثبت اضافه کار در نرم افزار حقوق و دستمزد

آرتیکل های مهم

یکی از آرتیکل های مهمی که معمولاً در شرکت های دولتی خیلی جدی دنبال می شود تحصیلات می باشد فردی که فوق لیسانس دارد معمولاً حقوق بیشتری نسبت به افراد بی سواد تر دریافت می کنند که این البته با توجه به پست سازمانی و چیزهای دیگر متغیر است. تعداد فرزندان نیز با توجه به بودجه سازمان در پرداخت حق اولاد متغیر است که این هم باید به عنوان آرتیکل مهم در نرم افزار وجود داشته باشد.

بیمه و حق اولاد

که البته در پرداخت بیمه و حق اولاد فرزندان ذکور و همچنین فرزندان متأهل و مجرد نیز تفاوت هایی وجود دارد که کاربر نرم افزار مالی باید همه این ها را به طور کامل در نرم افزار مالی وارد کند. در طور دوره های کاری دوره هایی تحت عنوان دوره های آموزشی یا ضمن خدمت برگزار می شود که فراخور مسئولیت و کارهایی که یک کارمند انجام می دهد بر روی فیش حقوقی می تواند تغییراتی را در پرداخت ایجاد کند.که البته این با توجه به خصوصی و دولتی بودن می تواند متغیر باشد.

حجم کاری

از دیگر آرتیکل های مهم گروه حقوقی می باشد که معمولاً بر اساس قراردادی ، رسمی و ساعتی بودن افراد در نظام حقوق و دستمزد کشور می تواند متغیر باشد.در این آرتیکل که معمولاً در نرم افزار حقوق و دستمزد  ملک برای تغییرات لازم وجود دارد کاربر می تواند با توجه به پست سازمانی ،  واحد مرتبط  و حتی محل خدمت تغییرات قابل توجه ای در پرداخت حقوق و دستمزد خود ایجاد کند چون طبق قانون افرادی که در محل زندگی خود خدمت نمی کنند معمولاً از حقوق و مزایای بیشتری نسبت به فردی که در محل زندگی خودش خدمت می کنند دریافت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *