به وبلاگ شرکت ملک خوش آمدید. | وب سایت شرکت حسابداری ملک

زمان مطالعه : 90 ثانیه

چگونه دستگاه اثر انگشت را به نرم افزار حقوق متصل کنم؟

اتصال دستگاه اثر انگشت به نرم افزار حقوق و دستمزد

چگونه دستگاه اثر انگشت را به نرم افزار حقوق و دستمزد متصل کنیم؟

برای متصل شدن دستگاه اثر انگشت به نرم افزار حقوق و دستمزد و اینکه بتوانیم بیشترین منفعت را از اتصال این دو نرم افزار در یک زمان ببریم. راهکارهای  مختلف و  مهمی  برای متصل شدن نرم افزار اثر انگشت به نرم افزار حقوق  و دستمزد ملک  وجود دارد .

معمولاً نرم افزار های حقوق و دستمرد یک sdk را از سوی سخت افزار ها و شرکت هایی که سخت افزارهای ثبت  حقوق و دستمزد را تولید می کنند.

آیا از مزایای نرم افزار حقوق و دستمزد ملک اطلاع دارید؟

sdk چیست؟

اگر بخواهیم پاسخ سوال SDK  چیست را بدهیم خدمتتان باید عرض کنیم که SDK مخفف کلمه های Software Development Kit به معنای بسته توسعه نرم افزار هستش .

همان طور که از کلمه SDK میتوانیم متوجه شویم این sdk یک سری ابزار برای توسعه یک نرم افزار می باشد. که به  توسعه پیشرفت نرم افزار کمک می کند. همچنین توسط کمپانی در اختیار توسعه دهنده یا همان برنامه نویس قرار داده می شود. تا توانایی آن را داشته باشد که با به کار بردن آن، برنامه اش را بر طبق  پلتفرم شرکت مطابقت دهد.

sdk چه کمکی به ما میکند؟

از سوی سخت افزار ها و شرکت هایی که سخت افزارهای ثبت  حقوق و دستمزد را تولید می کنند. که این sdk به ما می گوید که چه دیتایی ( اطلاعات که ما در سیستم نرم افزاری استفاده می کنیم.) به چه وسیله ای  برای ما ارسال می شود. بر این اساس حساب ما این دیتا را در نرم افزاری که خودمان نصب می کنیم. و بر اساس ساعتی که برای مشتری و کاربر ثبت شده حضور و غیاب و تآخیرش را محاسبه می کنیم .

چگونه دستگاه اثر انگشت را به نرم افزار حقوق و دستمزد متصل کنیم؟

پیشنهاد ملک برای نرم افزار حضور و غیاب

ملک یک پیشنهاد خیلی مهم دیگر دارد پیشنهادی که به هیچ عنوان نیاز به ابزار و سخت افزار جانبی ندارد. و خیلی راحت و با کمترین  صرف زمان اضافی  می توانیم پرسنل خودمان که به شکل روزمزد در شرکت فعالیت می کنند  را  در نرم افزارمان حضور و غیاب کنیم.

ابزاری که ما از آن صحبت می کنیم جز ابداعات مهمی است. که ما در شرکت به عنوان یکی از اختراعات مهندسان نرم افزار خودمان ثبت کرده ایم. همچنین  این ابزار خیلی راحت و سهل الوصول است و با کمترین هزینه می تواند به شما بگوید که :

۱: پرسنل شما  در چه زمانی به محل کار مراجعه کرده است. ؟

۲:چه زمانی محل کار را ترک کرده است. ؟

۳: و حتی مکانی که  کارمندان مأموریت رفته اند کجا بوده است؟ و در چه زمانی رسیده اند.؟

قابلیت هایی مهمی که باید لحاظ شود

چیزهای مهمی که باید در یک نرم افزار وجود داشته باشد. ما آمادگی این را داریم که در نرم افزار حقوق و دستمزد تمام مؤلفه های یک نرم افزار استاندارد را لحاظ کنیم. من جمله برخی از شرکت ها و سازمان ها بر اساس حجم کار و ، میزان انجام کار حقوق را محاسبه می کنند.

نرم افزار حقوق و دستمزد ملک امکان محاسبه حقوق و دستمزد پرسنل بر اساس حجم انجام کار ، کیفیت انجام کار  و کمیت حضور و مواردی از این دست را دارد. خصوصیت دیگرش این است. که بلافاصله بعد از اینکه شما حقوق و دستمزد را محاسبه می کنید و فیش حقوقی را صادر میکنید. سند ، بیمه و مسائل مالیاتی حقوق و دستمزد محاسباتش انجام می شود.

با نرم افزار حضور و غیاب در سایت ما آشنا شوید.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments