به وبلاگ شرکت ملک خوش آمدید. | وب سایت شرکت حسابداری ملک

زمان مطالعه :

چگونه نرم افزار حسابداری خوب را بیابیم؟

چگونه نرم افزار حسابداری خوب را بیابیم؟

به دنبال یک سیستم نرم افزاری با منحنی یادگیری کوچک باشید. به طور کلی ، استفاده از نرم افزار حسابداری کار دشواری نیست. این باید فرآیند کار شما را ساده کند نه اینکه هزینه بیشتری برای شما صرف کند.

اگر می خواهید در هر زمان و هر زمان به سیستم خود دسترسی پیدا کنید ، به نرم افزار حسابداری ابری به جای نرم افزار دسک تاپ نیاز دارید. با استفاده از cloud ، میتوانید در زمان اتصال به اینترنت به حساب خود دسترسی پیدا کنید.

نحوه استفاده از نرم افزار حسابداری

 

پیگیری هزینه ها و درآمد ، پردازش فاکتورها و دستیابی به فرم های مالیاتی IRS همه عملکردهای مهم در نرم افزار حسابداری است. چرا اینها مهم هستند ، چه کاری انجام می دهند و چگونه از آنها استفاده می کنید.؟

یکی از دلایل اصلی استفاده مشاغل از نرم افزار حسابداری ، منظم ماندن و دسترسی به سوابق مالی است.

نحوه استفاده از توابع مختلف در نرم افزار حسابداری

پردازش فاکتور

نرم افزار حسابداری خوب ابزاری عالی برای استفاده برای ذخیره اطلاعات فاکتور است. شما می توانید فاکتورهایی را به مشتریانی که به شما بدهکارند بسازید و توزیع کنید. و ، می توانید فاکتورهای فروشنده را هنگام بدهی وارد کنید.

 

برای ایجاد فاکتور ، اطلاعاتی مانند نام مشتری ، شماره و تاریخ فاکتور ، تاریخ سررسید ، محصول یا خدمات ارائه شده ، مقدار ، قیمت و حساب را وارد خواهید کرد.

می توانید فاکتور را چاپ کرده و از طریق پست الکترونیکی برای مشتری خود ارسال کنید. فاکتورها به عنوان سوابق مالی عمل می کنند.

 

هنگام دریافت فاکتور ، باید آن را در نرم افزار وارد کنید. با این کار سوابقی از بدهی های شما فراهم می شود و پرداخت فاکتور آسان تر می شود.

 

معمولاً اطلاعاتی مانند نام فروشنده ، شماره فاکتور و تاریخ ، سررسید ، حساب ، مبلغ و شرح را وارد خواهید کرد.

 

هزینه ها و درآمد را پیگیری کنید

نرم افزار حسابداری شما به شما امکان می دهد هزینه ها و درآمد را پیدا کنید. هنگامی که پرداخت می کنید نرم افزار حسابداری تعادل جدیدی را در مورد بدهی و بدهی شما به شما نشان می دهد.

 

برای داشتن سوابق مالی دقیق ، باید از هزینه ها و بدهی های خود بیشتر بدانید. اگر از حسابداری تعهدی استفاده می کنید ، نرم افزار شما باید دارای ردیابی آسان حساب های دریافتنی و حساب های قابل پرداخت باشد.

 

استفاده از فاکتورهای فروشنده به شما این امکان را می دهد که میزان هزینه های خود را به آسانی پیدا کنید. هنگامی که لیستی از فروشندگان مختلفی را که به آنها بدهکار هستید ، پیدا کردید ، می توانید گزارشات فاکتورهای  پرداخت نشده را برای سنجش هزینه های کسب و کار خود مشاهده کنید.

 

با توجه به تعداد فاکتورهای پرداخت نشده مشتری می توانید میزان درآمد خود را محاسبه کنید. پس از ایجاد و ارسال فاکتور برای مشتریان ، می توانید درک بهتری از درآمد کسب و کار خود داشته باشید.

 

مبالغ فروشندگان را پرداخت کنید

نرم افزار حسابداری به شما این امکان را می دهد که به راحتی پرداخت کنید. از آنجا که فاکتورهای شما در نرم افزارتان ذخیره شده است ، می دانید که به هر فروشنده چقدر بدهکارید. این روند پرداخت را ساده می کند.

 

فروشنده مورد نظر برای پرداخت ، تاریخ ، مقدار پرداخت و حساب را انتخاب کنید. سپس ، یک چک چاپ کنید. این روند را برای شما خودکار می کند بنابراین نیازی به نوشتن چک دستی ندارد. و شما بدون نیاز به مراجعه به فاکتورهای کاغذ یا یادداشت ها ، دقیقاً می دانید که چقدر بدهکارید.

 

صورتهای مالی را تنظیم کنید

استفاده از نرم افزار حسابداری به شما امکان دسترسی فوری به گزارش های مالی تان را می دهد. می توانید صورت سود و زیان  و ترازنامه خود را در نرم افزار خود مشاهده کنید. به سادگی تاریخ دوره ای را که می خواهید مشاهده کنید انتخاب کنید.

 

تا زمانی که نرم افزار شما درآمد و هزینه شرکت شما را ردیابی می کند ، گزارش را برای شما ایجاد می کند. نیازی نیست که خودتان گزارشی دهید.

 

ذخیره صورتهای مالی در داخل نرم افزار از سوابق از دست رفته جلوگیری می کند. پرونده های کاغذی به راحتی آسیب می بینند یا از بین می روند و شما را درگیر می کند.

با استفاده از نرم افزار حسابداری آنلاین ، اطلاعات شما ایمن است. اگر تجارت شما حسابرسی شود ، سریع به سوابق خود دسترسی پیدا می کنید.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments