مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی

با توجه به دلایل زیر؛

1: قوانین جدید مالیاتی و مکانیزه شدن سیستم های حسابداری

2:همچنین سیستم کنترل و نظارت بر وضعیت مالی و حسابداری صاحبان کسب و کار و مشاغل و شرکت ها توسط سازمان امور مالیاتی

3:دست یابی به تمام حساب های بانکی اشخاص و شرکت ها توسط ممیزین مالیاتی

4:نقل و انتقالات املاک و واردات و صادرات

5:تقریبا به روز رسانی و دست یابی همزمان کلیه اطلاعات توسط ممیزین مالیاتی

ضرورت داشتن آگاهی از کلیه قوانین و مقررات مالیاتی و ارزش افزوده و ضوابط و مقررات اصول حسابداری و حسابرسی برای صاحبان کسب و کار و مشاغل و شرکت ها الزامی است .

از طرفی به دلیل مشغله های کاری صاحبان کسب و کار امکان ورود آنان به این حوزه مشکل می باشد لذا در اینجاست که ضرورت داشتن مشاور مالی و مالیاتی مطمئن و توانا الزامی می باشد .

در غیر این صورت می بایست خسارات و هزینه های سنگین مالیاتی را پذیرفت پس چه بهتر که قبل از وقوع هر گونه مشکل در این رابطه از مشاور مالی و مالیاتی با تجربه استفاده نمود و با خیالی آسوده و مطمئن در جهت موضوع کسب و کار خود فعالیت نماییم و امروزه این موضوع اجتناب ناپذیر می باشد و همانگونه که همه ما در ضرب المثلی قدیمی می گوییم:

“علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد.” .

لذا ملک با سابقه ای درخشان و با حضور مشاوران مالی و مالیاتی با تجربه، آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره های مالی و مالیاتی اعلام می نماید و باعث افتخار ما خواهد بود که بتوانیم خدمتگذار صاحبان کسب و کار و مشاغل و شرکت ها باشیم.

انجام خدمات مشاوره‌ مالیاتی و خدمات مشاوره مالی  شرکتها ، مؤسسات و سازمانها که اهم این خدمات به شرح زیر می باشد:

مشاوره مالی

ارائه مشاوره‌ مالی و مشاوره مالياتی
ارائه مشاوره مالی مهندسی نرم‌افزار از مرحله شناخت تا توليد و بهره‌برداری
ارائه مشاوره‌ مالی و مشاوره مالياتي مديريت
ارائه مشاوره مالی و مشاوره مالياتی در زمينه طراحی سيستم‌های مالی
ارائه مشاوره مالی و مشاوره درزمينه پرسنلی و کار و کارگری
ارائه مشاوره درزمينه امور بيمه سازمان تأمين اجتماعی
ارائه مشاوره درزمينه قانون تجارت
ارائه مشاوره مهندسی نرم‌افزار از مرحله شناخت تا توليد و بهره‌برداری
ويژگی بارز راهکارهای ارائه خدمات مشاوره‌ای به کليه مشتريان جهت انتخاب بهترين راهکارها و پس از آن همگامی با مشتری در کليه مراحل استقرار، راه‌اندازی و عملياتی نمودن نرم‌افزارها و در صورت نياز به‌روز نمودن نرم‌افزارها مطابق با نياز مشتری است.

مشاوره اقتصادی

یکی از خدمات اصلی شرکت توسعه سیستم های کاربردی و حسابداری ملک ارائه خدمات مشاوره مالی و مشاوره مالیاتی و مشاوره حسابداری برای هدایت سرمایه و برنامه مالی برای سرمایه گذاران می باشد .

بسیاری از سرمایه گذاران که تمایل دارند خودشان کسب و کار مناسب به خود را راه اندازی نمایند با هر میزان سرمایه و دارائی می توانند با  تماس با مشاورین شرکت حسابداری ملک و  یک برنامه دقیق از بازار هدف مورد نظرشان به دست آورند.

شرکت حسابداری ملک مفختر است  تا به صورت اختصاصی  برای افراد مشتاق به سرمایه گذاری در یک کسب و کار جلسات مشاوره مالی و مشاوره مالیاتی و مشاوره حسابداری برگزار کند و سهم کوچکی در شروع کار آنها داشته باشد.خدمات مشاوره مالی و خدمات مشاوره مالیاتی و مشاوره حسابداری شرکت توسعه سیستم های کاربردی و حسابداری ملک دربرگیرنده ی تمامی فعالیت های لازم جهت دستیابی  مدیران  شرکتها  به  کلیه  اطلاعات  و مدارک  مورد نیاز خود در تصمیم گیری های مهم شرکت می باشد .

مشاوره تولید نرم افزارهای استارت آپی

همان گونه که مستحضرید حدود 90 درصد پروژه های استارت آپی منجر به شکست و فقط 10 درصد آن ها موفق می شوند پس ضروری ست که قبل از شروع پروژه های استارت آپی می بایست از مشاورین خبره در این حوزه استفاده نمود.

لذا این شرکت با دارا بودن کارشناسان مطلع، آگاه و با تجربه کلیه مشاوره های لازم را در زمینه روش های سرمایه گذاری و نحوه تولید و عملیاتی نمودن و نگهداری و به روز رسانی و ارتقاء نرم افزارهای استارت آپی را ارائه می نماید.

مشاوره نرم افزارهای مالی و حسابداری

یکی از رسالت های ملک ارائه مشاوره صادقانه در زمینه نرم افزارهای مالی یا حسابداری به مشتریان می باشد.

لذا با گفت و گو و انجام شناخت نسبت به وضعیت کاری مشتریان و سیاست های کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت آنان بهترین و کارآمدترین نرم افزار مالی را که منطبق بر وضعیت و فعالیت و سیاست های کاری آنان باشد به آنان معرفی می نماییم.

به منظور اثبات نظر کارشناسی و مشاوره ای خود از زمان نصب، راه اندازی، آموزش و عملیاتی شدن نرم افزار مالی در خدمت مشتریان بوده تا کار به بهترین و بهینه ترین روش انجام شود.