شرکت توسعه سیستم های کاربردی و حسابداری ملک

تلفن: 4325 (021)

خدمات مشاوره مالی و مشاوره مالیاتی توسط کارشناسان زبده شرکت حسابداری ملک به صورت تلفنی و حضوری

مشاوره مالیاتی شرکت حسابداری ملک

مشاوره مالیاتی با توجه به دلایل زیر؛

   • قوانین جدید مالیاتی و مکانیزه شدن سیستم های حسابداری
   • سیستم کنترل و نظارت بر وضعیت مالی و حسابداری صاحبان کسب و کار و مشاغل و شرکت ها توسط سازمان امور مالیاتی
   • دست یابی به تمام حساب های بانکی اشخاص و شرکت ها توسط ممیزین مالیاتی
   • نقل و انتقالات املاک و واردات و صادرات
   • به روز رسانی و دست یابی همزمان کلیه اطلاعات توسط ممیزین مالیاتی

ضرورت داشتن آگاهی از کلیه قوانین و مقررات مالیاتی و ارزش افزوده و ضوابط و مقررات اصول حسابداری و حسابرسی برای صاحبان کسب و کار و مشاغل و شرکت ها الزامی است.

از طرفی به دلیل مشغله های کاری صاحبان کسب و کار امکان ورود آنان به این حوزه مشکل می باشد.

لذا در اینجاست که ضرورت داشتن مشاور مالی و مالیاتی مطمئن و توانا الزامی می باشد .

در غیر این صورت می بایست خسارات و هزینه های سنگین مالیاتی را پذیرفت.

پس چه بهتر که قبل از وقوع هر گونه مشکل در این رابطه از مشاور مالی و مالیاتی با تجربه استفاده نمود.

با خیالی آسوده و مطمئن در جهت موضوع کسب و کار خود فعالیت نماییم.

امروزه این موضوع اجتناب ناپذیر می باشد و همانگونه که همه ما در ضرب المثلی قدیمی می گوییم:
“علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد.” .

لذا ملک با سابقه ای درخشان و با حضور مشاوران مالی و مالیاتی با تجربه، آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره های مالی و مالیاتی اعلام می نماید.

باعث افتخار ما خواهد بود که بتوانیم خدمتگذار صاحبان کسب و کار و مشاغل و شرکت ها باشیم.

انجام خدمات مشاوره‌ مالیاتی و خدمات مشاوره مالی شرکتها ، مؤسسات و سازمانها که اهم این خدمات به شرح زیر می باشد:

مشاوره مالی شرکت حسابداری ملک

   • ارائه مشاوره‌ مالی و مشاوره مالياتی

   • ارائه مشاوره مالی مهندسی نرم‌افزار از مرحله شناخت تا توليد و بهره‌برداری

   • ارائه مشاوره‌ مالی و مشاوره مالياتي مديريت

   • ارائه مشاوره مالی و مشاوره مالياتی در زمينه طراحی سيستم‌های مالی

   • ارائه مشاوره مالی و مشاوره درزمينه پرسنلی و کار و کارگری

   • ارائه مشاوره درزمينه امور بيمه سازمان تأمين اجتماعی

   • ارائه مشاوره درزمينه قانون تجارت

   • ارائه مشاوره مهندسی نرم‌افزار از مرحله شناخت تا توليد و بهره‌برداری

ويژگی بارز راهکارهای ارائه خدمات مشاوره‌ای به کليه مشتريان جهت انتخاب بهترين راهکارها و پس از آن همگامی با مشتری در کليه مراحل استقرار، راه‌اندازی و عملياتی نمودن نرم‌افزارها و در صورت نياز به‌روز نمودن نرم‌افزارها مطابق با نياز مشتری است.

مشاوره مالی اقتصادی

یکی از خدمات اصلی شرکت توسعه سیستم های کاربردی و حسابداری ملک ارائه خدمات مشاوره مالی و مشاوره مالیاتی و مشاوره حسابداری برای هدایت سرمایه و برنامه مالی برای سرمایه گذاران می باشد .

بسیاری از سرمایه گذاران که تمایل دارند خودشان کسب و کار مناسب به خود را راه اندازی نمایند.

با هر میزان سرمایه و دارائی می توانند با تماس با مشاورین شرکت حسابداری ملک و یک برنامه دقیق از بازار هدف مورد نظرشان به دست آورند.

شرکت حسابداری ملک مفختر است تا به صورت اختصاصی برای افراد مشتاق به سرمایه گذاری در یک کسب و کار جلسات مشاوره مالی و مشاوره مالیاتی و مشاوره حسابداری برگزار کند و سهم کوچکی در شروع کار آنها داشته باشد.

مشاوره مالی چیست?

یکی از مهمترین مسائلی که خیلی از شرکت‌های بزرگ احتیاج به این دارند که از مشورت یا رایزنی دیگران در جهت پیشبرد اهداف پولی و مالی خود استفاده کنند بحث مشاوره مالی است در موقعیت قطع کرده باشیم ما برای هر کار روزمره خودمان به مشاور احتیاج داریم مشاور تحصیلی برای تحصیل و درس خواندن مشاوره ازدواج برای ازدواج مشاوره روانشناسی برای این است که افراد از نظر روانشناسی برای برخورد با انسانهای دیگر آماده تر باشند خوب شرکت یا هلدینگ بزرگی برای اینکه بتواند ارتباط بهتر از نظر مالی با شرکتها و افراد دیگر که از نظر مالی برای شان مفید ایجاد کنند مشاوره مالی دارند از بنگاه های زودبازده و مکان هایی که برای کارهای بازرگانی استفاده می شود به شکل شبانه روزی این کار را برای خیلی از شرکت ها و کمپانی‌های بزرگ انجام می دهند از جمله شرکتهایی که این پتانسیل را در طی ۴۰ سال اخیر در خود دیده است حسابداری ملک می باشد شرکت ملک در واقع ظرفیت هایی در این چهل سال در خود ایجاد کرده است که می تواند به راحتی به شرکتهایی که قصد سودآوری بیشتر دارند مشاوره مالی انجام دهد. تجربه‌ای که شرکت ملک به دست آورده است می توان گفت به این دلیل است که شرکت ملک مستقیماً با شرکت هایی که خدمات مالی انجام می دهد یا به آنها نرم افزار های مالی و حسابداری جامع و یکپارچه ارائه می دهد برای رسیدن به اهداف مالی و کنترل مسائل دیگر ایجاد کرده است. اگر بخواهیم به نوعی مشاوره مالی در شرکت ها را به چند نوع تقسیم کنیم این مشاوره به دو نوع وابسته و مستقل تقسیم می شود مشاوره مستقل در واقع یک مشاوره هست که مستقیماً مدیران مالی و افرادی که از نظر حسابداری و مسائل دیگر تجربه دارند و به نوعی ریش سفید این کار هستند تجربیات خود را در اختیار یک شرکت دیگر قرار می دهند تا آن شرکت بتواند با توجه به اهدافی که پیش رو دارد این مسیر را با موفقیت پشت سر بگذارد قم و مشاوره وابسته به نوعی می‌توان گفت که یک عامل وابسته به عوامل دیگر برای رشد اقتصادی و انجام مشاوره مالی آن فرد با تجربه می باشد در واقع این فردی که به عنوان مشاور مالی به شرکت معرفی می‌شود تجربیات خود را در اختیار کسی قرار می‌دهد که آن فرد هم از نظر مالی می‌تواند آن سیاست‌ها و اهدافی که فرد با تجربه تر می تواند اجرا کند را در آن شرکت هدف مورد نظر انجام دهد اگر بخواهیم این دو عامل را در ایران بررسی کنیم باید بگوییم که در کشور ما بسته به شکل خیلی جدی در حال انجام است یعنی مدیران مالی و حسابداران شرکت ها برای اینکه بتوانند در بحث پیشبرد اهداف مالی خود موفق شوند توسط افراد با تجربه تر و یا آن کسانی که تجربیات بهتر و رزومه کاری بهتری دارند مشاوره می شوند

خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

خدمات مشاوره مالی و خدمات مشاوره مالیاتی و مشاوره حسابداری شرکت توسعه سیستم های کاربردی و حسابداری ملک دربرگیرنده ی تمامی فعالیت های لازم جهت دستیابی مدیران شرکتها به کلیه اطلاعات و مدارک مورد نیاز خود در تصمیم گیری های مهم شرکت می باشد .

مشاوره تولید نرم افزارهای استارت آپی

همان گونه که مستحضرید حدود 90 درصد پروژه های استارت آپی منجر به شکست و فقط 10 درصد آن ها موفق می شوند.

پس ضروری ست که قبل از شروع پروژه های استارت آپی می بایست از مشاورین خبره در این حوزه استفاده نمود.

لذا این شرکت با دارا بودن کارشناسان مطلع، آگاه و با تجربه کلیه مشاوره های لازم را در زمینه روش های سرمایه گذاری و نحوه تولید و عملیاتی نمودن و نگهداری و به روز رسانی و ارتقاء نرم افزارهای استارت آپی را ارائه می نماید.

مشاوره نرم افزارهای مالی و حسابداری

یکی از رسالت های ملک ارائه مشاوره صادقانه در زمینه نرم افزارهای مالی یا حسابداری به مشتریان می باشد.

لذا با گفت و گو و انجام شناخت نسبت به وضعیت کاری مشتریان و سیاست های کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت آنان بهترین و کارآمدترین نرم افزار مالی را که منطبق بر وضعیت و فعالیت و سیاست های کاری آنان باشد به آنان معرفی می نماییم.

به منظور اثبات نظر کارشناسی و مشاوره ای خود از زمان نصب، راه اندازی، آموزش و عملیاتی شدن نرم افزار مالی در خدمت مشتریان بوده تا کار به بهترین و بهینه ترین روش انجام شود.