به وبلاگ شرکت ملک خوش آمدید. | وب سایت شرکت حسابداری ملک

زمان مطالعه :

نرم افزار حقوق و دستمزد خوب

نرم افزار حقوق و دستمزد

نرم افزار حقوق و دستمزد خوب روند پرداخت حقوق و دستمزد ، کارمندان ساعتی و پروژه ای  را به طور خودکار انجام می دهد. شرکت های تخصصی تولید نرم افزار اغلب نرم افزار حقوق و دستمزد را به عنوان یک سیستم مستقل نرم افزاری  به فروش می رسانند.

 

نرم افزار حقوق و دستمزد خوب به طور فزاینده ای جز component اصلی سیستم های مدیریت سرمایه انسانی یکپارچه و چند منظوره (HCM) است. در مقایسه با سیستم های مبتنی بر کاغذ ، نرم افزار حقوق و دستمزد به طور قابل توجهی روند انجام خدمات مربوط به  حقوق و دستمزد را تسریع می کند و در عوض  خطاها را  نیز کاهش می دهد و مدیران را قادر می سازد که حقوق و دستمزد را برای تک تک کارمندان تنظیم کنند.

 

ویژگی های نرم افزار حقوق و دستمزد

توابع استاندارد در اکثر سیستم های نرم افزاری حقوق و دستمزد شامل محاسبه خودکار کسورات برای بازپرداخت هایی  مانند مالیات ، بیمه و بازنشستگی است. نرم افزار حقوق و دستمزد معمولاً سپرده های مستقیم حقوق را پردازش کرده و سپس فرم های مالیاتی تولید می کند.

حقوق و دستمزد

نرم افزار حقوق و دستمزد

 

بسیاری از سیستم های حقوق و دستمزد دارای قابلیت های بیشتری هم هستند که به کارمندان امکان می دهد چک های حقوق و دستمزد را بصورت آنلاین در دستگاه های تلفن همراه و رایانه مشاهده ، دانلود  و مبالغ کسر شده را تغییر دهند.

 

برخی از سیستم های نرم افزاری حقوق و دستمزد نیز توسط مدیران منابع انسانی و کارکنان فناوری اطلاعات قابل تنظیم هستند ، که به آنها امکان می دهد تجمیع ها ، دوره های تعادل و مانده حساب ها را تنظیم کرده و کارگران را در گروه های مختلف پرداخت قرار دهند.

 

سایر ویژگی های مدیریت حقوق و دستمزد شامل تنظیم درآمد ناخالص به خالص و اجرای مانده حقوق و گزارش های محاسبه می شود.

 

برخی از سیستم های حقوق و دستمزد با ماژول های تجزیه و تحلیل داده های حقوق و دستمزد کار می کنند که می توانند گزارش های حسابرسی سفارشی ایجاد کرده و روند هزینه های پرداخت حقوق محلی ، ملی و جهانی را تنظیم کنند.

به این مطلب امتیاز دهید
برچسب ها :

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of