به وبلاگ شرکت ملک خوش آمدید. | وب سایت شرکت حسابداری ملک

زمان مطالعه :

۷ دلیلی که شما باید برنامه دسک تاپ خود را تحت وب کنید

۷ دلیلی که شما باید برنامه دسک تاپ خود را تحت وب کنید

دلیل اول : معمولاً برنامه های دسک تاپ اطلاعات زیادی به رابط کاربری و بهینه سازی آن نمی دهد ، که از نظر تجربه کاربری آنها را بسیار قدیمی و بد می کند ، به طوری که افراد برای شروع استفاده از آن روزهای سختی را تجربه می کنند.

دلیل دوم : کاربران باید مراحل پردازشی را که شامل صفحات آموزش و غیره  است نصب کنند که خود زمان زیادی می برد.

دلیل سوم : به دلیل عدم وجود توسعه دهندگان باتجربه با زبان های برنامه نویسی قدیمی که معمولاً برای برنامه های دسک تاپ استفاده می شوند. علاوه بر این ، شما معمولاً باید یک توسعه دهنده را در خانه نگه دارید تا فعالیت روزانه برنامه را ارائه دهد.

دلیل چهارم : ضرورت ایجاد یک برنامه دسک تاپ برای هر سیستم عامل در حالی که تقاضای بیشتری برای دسترسی برنامه ها از انواع دستگاه ها با تعداد مختلف سیستم عامل وجود دارد.

دلیل پنجم : پیچیدگی برای ارائه به روزرسانی ها به برنامه های از قبل نصب شده. هر بار که نیاز به به روزرسانی برنامه دارید ، کاربران باید به روزرسانی را بارگیری کنند و سپس برای نصب آن وقت بگذارند. این به تنهایی می تواند یک چالش باشد

دلیل ششم : کاربران اغلب با نسخه های جدید به روز نمی شوند که در آخر ضرورت حفظ چندین نسخه نرم افزاری را افزایش می دهد که هزینه های نگهداری آن را افزایش می دهد اجزای برنامه با هر به روزرسانی سیستم عامل دسک تاپ و به روزرسانی سرور ، اطمینان کمتری می یابند و منجر به کاهش سرعت و قطعی می شود

دلیل هفتم : تأمین امنیت داده دشوار است زیرا پایگاه داده از نظر فیزیکی روی دسک تاپ قرار دارد.  و زمانی که مشتریان بیشتری درخواست دسترسی به هر دستگاهی را دارند. امکان دسترسی به داده ها از هرجایی وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید
برچسب ها :

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of