به وبلاگ شرکت ملک خوش آمدید. | وب سایت شرکت حسابداری ملک

زمان مطالعه :

یک نرم افزار مالی چجوری باشد؟

یک نرم افزار مالی خوب باید چجوری باشد؟

کارهای مالی در یک شرکت و یا سازمان یک کار غیر مترقبه و معمول است و نمی توان زمان و یا وقت معین برای آن مشخص کرد یکی از آیتم های مهمی که نرم افزار ملک از آن برخوردار است این می باشد که در هر زمان و مکان بدون داشتن سخت افزار و نرم افزار پیچیده و به روزی به صورت رایانش ابری قابل دسترسی است .

این نرم افزار بدون فلش مموری خاصی این قابلیت را دارد که بک آپ تهیه کند و اطلاعات شما در امنیت کامل در سیستم قابل استفاده باشد و اینکه مهمترین تضمین ما این است که اطلاعات شما در امنیت کامل و تحت حفظ در نرم افزار ملک بوده و هیچ عاملی باعث از بین رفتن اطلاعات سیستم شما نمی شود.

نیار به آپدیت نداریم

شما با این نرم افزار احتیاج به به روزرسانی ندارید و فقط کارهای مربوط به شرکت را در ساعت مشخص بارگزاری کنید این سیستم در اولین فرصت اولاً به روز رسانی شده و سپس آیتم های جدید نرم افزار را در جای خود قرار می دهد.

شاید مشکل خیلی از کارکنان اداره جات و شرکت ها این باشد که سیستم ما قابلیت خواندن نرم افزار را ندارد و یا از نظر سخت افزاری باید ارتقا پیدا کند گروه برنامه نویسی و نرم افزاری ملک نرم افزار تحت وب را دقیقاً برای همین مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری تهیه کرده اند که فقط با اینترنت بتوان اطلاعات خود را بارگزاری کرد و سپس در موقع مناسب از آن بهره برداری کرد

 

کاهش هزینه ها

این تکنیک که در شرکت ملک و برخی دیگر از شرکت ها استفاده شده است بسیار برای شرکت به صرفه اقتصادی بوده و در بلند مدت کاهش هزینه های محسوسی را می توانیم در هزینه های ماهیانه شرکت داشته باشیم. و اینکه حتی به مهندس کامپیوتر و یا فردی هم نیست که سیستم بداند و بخواهیم یک هزینه برای هزینه اپراتور به او پرداخت کنیم . با نرم افزار ملک هزینه ها را کاهش دهیم.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of