به وبلاگ شرکت ملک خوش آمدید. | وب سایت شرکت حسابداری ملک

زمان مطالعه :

نوآوری های نرم افزار دیجیتال ساینیج

نوآوری های نرم افزار دیجیتال ساینیج

یکی از خصوصیات جدیدی که شرکت توسعه سیستم های ملک به این نرم افزار مهم در صنعت تبلیغات اضافه کرده است این است که می تواند اذان پخش کند و می توانیم به شکل تحت وب دیجیتال ساینیج را به شکل خیلی محدود کنترل کنیم مثلاً در حد این که بتوانیم پروژه ها را جا به جا کنیم و یا اینکه تغییراتی را در آن ایجاد کنیم ولی قابلیت اذان با توجه به مکان مورد نظر و تایم زون قابلیت منحصر به فردی است که کاربرد فراوانی در اماکن عمومی و گردشگری خواهد داشت.

کاربردهای دیجیتال ساینیج چیست؟

معمولا در فعالیت های بازاریابی در فضای باز برای نمایش محتوای تبلیغاتی و تبلیغات استفاده می شود. همچنین در صنایع که به تحویل اطلاعات در زمان واقعی به کارفرمایان یا مشتریان خود مانند بورس اوراق بهادار، بیمارستان ها و فرودگاه ها وابسته است، محبوبیت دارد. اطلاعات نمایش داده شده می تواند داده های ایستا و نمودار ها، تصاویر، فیلم ها و / یا محتوای جریان باشد.

 

کنترل کلاینت ها از طریق سرور

یکی دیگر از ویژگی های جدیدی که متخصصان ما در شرکت ملک در این نرم افزار ایجاد کرده اند این است که از طریق این نرم افزار می توانیم از سمت سرور کلاینت ها را مدیریت ، آپدیت و حتی خاموش و روشن کنیم (یعنی استندبای و مجدداً آپ کنیم.)

 

الگوبرداری شده از بهترین ها

از خصوصیات دیگری که شرکت ملک در نرم افزار دیجیتال ساینیج لحاظ کرده این است که الگو برداری شده از یکی از بهترین نرم افزارهای ساینیج دنیا است و مدیایی که قرار است بر روی ساینیج پیاده سازی و اجرا شود به هر شکلی امکان طراحی و پیاده سازی دارد و می توان از متن و فلش ، فیلم و عکس در آن استفاده کرد در هر سایز و ابعادی که مورد نیاز کاربران است  میتوان از ساعت دیجیتال استفاده کرد و در آن لحاظ کنیم.

به این مطلب امتیاز دهید
برچسب ها :

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of