به وبلاگ شرکت ملک خوش آمدید. | وب سایت شرکت حسابداری ملک

زمان مطالعه :

چرا حسابداری آنلاین خوب است؟

مزایای حسابداری آنلاین

حسابداری آنلاین از فن آوری های اینترنتی مانند مرورگر وب و تلفن هوشمند شما برای انجام عملکردهای حسابداری استفاده می کند. این نرم افزار جایگزین نرم افزارهای سنتی ، صفحات گسترده یا سیستم های حسابداری دستی مبتنی بر کاغذ می شود. موارد زیر برخی از ویژگی های مشترک حسابداری آنلاین است:

 

بدون بروزرسانی نرم افزار

حسابداری آنلاین همیشه به روز است زیرا مبتنی بر مرورگر است. این بدان معنی است که برای نسخه بعدی هزینه ای پرداخت نمی شود و تمام به روزرسانی های امنیتی و ویژگی های شما به طور خودکار در پشت صحنه اتفاق می افتند. به روزرسانی در جداول مالیاتی ، گزارش حقوق و دستمزد (Single Touch Payroll) و اضافه درآمد به طور خودکار اتفاق می افتد.

 

فیدهای بانکی

پس از راه اندازی بانک تغذیه ، داده های معاملات شما به طور خودکار به حسابداری آنلاین در می آید و بنابراین می توانید پرداخت هایی را که دریافت کرده اید یا با فاکتورها یا خریدهای معاملات در Saasu انجام داده اید خیلی سریع مطابقت دهید. برای سرعت بیشتر در این کار می توانید از قوانین بانکی و معاملات تکراری استفاده کنید.

 

توانایی مقیاس

چندین کاربر مختلف  که از خانه و یا  خارج از کشور در دفاتر مختلف کار می کنند همه می توانند به یک پرونده داده های حسابداری دسترسی داشته باشند. با این حال ، برای حفظ حریم خصوصی خود می توانید میزان دسترسی هر شخص را کنترل کنید

 

قبل از اینکه بخواهید راه حل های پیچیده و گرانتری را در نظر بگیرید ، که ممکن است سالانه هزاران دلار هزینه داشته باشد ، می توانید مقیاس بالایی از پیچیدگی تجارت را در حسابداری آنلاین مدیریت  و آسان ترکنید.

 

داده های متمرکز

برای هر مشاغل یک پرونده داده دارید. در نرم افزار قدیمی صاحبان مشاغل جهان اغلب بیش از یک پرونده داده داشتند و اغلب افراد پرونده اشتباه را به روز می کردند. حسابداری آنلاین به این معنی است که شما فقط یک پرونده دارید که در پشت صحنه ، به صورت خودکار پشتیبان گیری و ارتقا می یابد.

 

سرعت در جستجوی معاملات

در حال حاضر چند ساعت به جستجوی معاملات و اطلاعات مشتری می پردازید؟ ما تحقیقاتی انجام داده ایم و برخی از آمار واضح را پیدا کرده ایم – آیا می دانید می توانید حداقل ۳ ساعت در هفته  را باید صرف جستجوی داده ها و اطلاعات در سیستم ها کنید؟ این همان چیزی است که ابزار جستجوی حسابداری آنلاین ما را بسیار قدرتمند می کند. در چند ثانیه چیزها را پیدا کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of