به وبلاگ شرکت ملک خوش آمدید. | وب سایت شرکت حسابداری ملک

زمان مطالعه : 4دقیقه

دورکاری حسابداران

امروزه بدلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا یکی از راه های مؤثر جهت کاهش ترددهای افراد انجام دورکاری می باشد. لذا یکی از شغل هایی که امکان انجام دورکاری با استفاده از نرم افزارهای تحت وب وجود دارد شغل حسابداری می باشد. بنابراین، برای انجام دورکاری حسابداران، داشتن نرم افزار مالی تحت وب یا ابری ضروری می باشد. تا در هر زمان یا در هر مکان حسابدار بتواند با توجه به سطح دسترسی که مدیریت برای او تعیین نموده به قسمت های مجاز نرم افزار مالی دسترسی داشته و نسبت به انجام وظایف خود اقدام نماید.

دورکاری حسابداران

این سؤال پیش خواهد آمد که چگونه اسناد و مدارک جهت صدور اسناد حسابداری در اختیار حسابدار قرار گیرد تا او بتواند نسبت به صدور اسناد حسابداری و یا کنترل حسابها اقدام نماید.
لازم بتوضیح است اگر یک شرکت یا هر نوع کسب و کاری از سیستم جامع و یکپارچه مالی تحت وب یا ابری استفاده کند که در اینصورت اکثر سندها بصورت اتوماتیک توسط زیرسیستم های مالی صادر می شود و فقط یک سری اسناد که امکان صدور اتوماتیک آن وجود ندارد را می توان اسکن و یا عکس گرفت و فایل آن را برای حسابدار ارسال و حسابدار از روی اسکن و یا عکس مدارک نسبت به صدور اسناد حسابداری مربوطه اقدام نماید و اسناد حسابداری مربوط به خریدها، فروش ها، دریافت ها و پرداخت ها و رسید و حواله های انبار و حتی لیست حقوق و بیمه را که امکان صدور سند حسابداری آنها بصورت اتوماتیک معمولاً در سیستم های جامع و یکپارچه مالی وجود دارد، فقط حسابدار نسبت به کنترل آنها اقدام و تأیید نهایی نیز توسط مدیریت انجام و سندها قطعی گردد، پس به راحتی می توان کلیه امور حسابداری را با روش دورکاری با استفاده از نرم افزارهای تحت وب یا ابری انجام داد.
حسابداری ملک

نرم افزار حسابداری ابری ملک

دورکاری حسابداران
2 رای، میانگین 4.5 از 5

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of